3 sposoby zarabiania na bux

Bux to proste czynności, na których zarabia się niewielkie pieniądze, ten sposób zarabiania przeznaczony jest do niewielkiego dorobienia paru groszy, albo nauki przy pierwszych krokach do zarabiania w internecie, bo ciężko powiedzieć, że jest on dochodowy. Zarabianie na bux odbywa się na kilka sposobów, nie jest skomplikowane i każdy może spróbować dorobić tą metodą.


Sposoby zarabiania na bux:


1. Pierwszym sposobem zarabiania jest popularne klikanie w reklamy. Jest to znana metoda zarabiania, która pojawiała się jako jedna z pierwszych metod zarabiania przez internet. Dawnej bardzo wiele osób, swoją przygodę zarabiania przez internet zaczynało od klikania w reklamy, teraz niekoniecznie, chociaż wciąż są osoby, które próbują swych sił. Zarabianie polega tu na kliknięcie w reklamę i zazwyczaj odczekanie określonego czasu, aby otrzymać niewielką nagrodę pieniężną w okolicach 1 grosza może to być 0.75gr, 0,50gr, 0,25 gr, ale też 2 lub 3 grosze.


2. Oglądanie reklam to drugi sposób zarabiania na bux. Polega na tym samym co klikanie w reklamy, jednak tym razem reklamę trzeba obejrzeć, aby nagroda została naliczona. Wartość nagrody również będzie wynosiła około 1 grosza.


3. E-maile. Polegają na tym samym, co oglądanie i klikanie w reklamy. Wchodzi się na swój e-mail lub na stronę i klika w e-maile, po czym czyta się wiadomość lub co ma miejsce częściej nie czyta i czeka na zaliczenie nagrody, która również będzie wynosiła w okolicach 1 grosza. Zarabianie bardzo proste, ale mało dochodowe. Liczba reklam, e-mail w zależności od serwisów jest różna, niektóre dadzą kilkanaście/kilkadziesiąt dziennie inne kilka. Trzeba zbierać te grosze lub części groszy, aż dobije się do minimum wypłaty i na tym właśnie polega zarabianie na bux.


Są tez inne sposoby zarabiania na bux jak np. proste zadanie, gdzie trzeba polubić profil, gdzieś się zarejestrować, coś ściągnąć itp. są one zazwyczaj warte więcej niż 1 czy 2 grosze, ale to wciąż niewielkie kwoty. Tym co daje największe możliwości do zarabiania na bux jest system poleconych, gdzie od każdego poleconego dostaje się jakiś procent jego zarobków. Jeden czy dwóch poleconych nic nie zmieni, ale duża liczba aktywnych poleconych może znacząco podnieść zarobki, jednak wbrew pozorom wcale nie jest o nich tak łatwo. Trzeba przekonać setki ludzi, aby zarejestrowali się na stronę z naszego polecenia, gdzie zarobki delikatnie mówiąc nie są wysokie. Jak ktoś ma dar przekonywania może spróbować, są osoby które na bux dzięki poleconym zarabiają drugą pensję, ale są one w mniejszości i lepiej nie nastawiać się na taki scenariusz rozpoczynając swoją przygodę z bux, bo rzeczywistość szybko okaże się brutalna.